0

ثبتنام دوره برایان تریسی

دوره ۳ ماهه مدیریت زمان با متد برایان تریسی

سلام به شما دوست عزیز

در دنیای مدرن امروز که حجمه اطلاعات و محتوا بیداد می کند و انسان ها برای پیشرفت در تمام ابعاد زندگی خود به دنبال اطلاعات و علوم مختلف می روند؛ برای اینکه بتوانند به اهداف خودشان برسند نیاز به این دارند که زمان خودشان را مدیریت کنند.شاید بپرسید که ازدیاد محتوا چه ربطی به زمان دارد؟ از من بشنوید که مربوط است.

 

انسان ها در تک تک لحظات خود به دنبال پیشرفت هستند اما میزان موفقیت شما یه میزان اطلاعات شما بسیار مرتبط است. هرچه شما مطالعات و اطلاعات بیشتری در زمینه های مختلف داشته باشید زندگی بهتر و راحت تری خواهید داشت چرا که این اطلاعات به شما اعتماد به نفس ، خلاقیت و قدرت حرکت می دهند و شمارا برای رویارویی با شرایط مختلف زندگی و در نتیجه یک زندگی بهتر آماده می کند. به عنوان مثال بیل گیتس در سال حدود ۵۰ کتاب مطالعه می کند و این دقیقا می تواند وجه تمایز او با یک انسان عادی باشد. مطالعه و دریافت اطلاعات نمونه ای بود از کار هایی که انسان های موفق برای آن ها زمان می گذارند.

 

افرادی مانند بیل گیتس در طول روز فقط مطالعه نمی کنند. بلکه کار می کنند، ورزش می کنند، با خانواده خود وقت می گذارند و بسیاری کار دیگر که زندگی آن هارا متعادل میسازد. برای داشتن همچین زندگی پر سود و متعادلی باید یک برنامه دقیق و توانایی مدیریت زمان بالایی داشت.

 

آبراهام لینکلن می گوید من اگر بخواهم در ۶ ساعت درختی را قطع کنم، ۴ ساعت آن را برای تیز کردن تبرم وقت می گذارم. یعنی اینکه:(( تمام وسایل و ابزار های خودم را آماده می کنیم و برای کار هایم برنامه میریزم و سپس دست به کار می شوم تا راحت تر و بهتر نتیجه بگیرم)).

 

با این تفاسیر نتیجه می گیریم که نقش مدیریت زمان در زندگی انسان ها بسیار پر رنگ است.

 

در دوره مدیریت زمان با متد برایان تریسی چه خبر است؟!

برایان تریسی یکی از بزرگترین اساتید در دنیاست و کسی نیست که به دنبال موفقیت باشد، اما از برایان تریسی تاثیری نگرفته باشد.

ما در این دوره با مهارت های مدیریت زمانی برایان تریسی آشنا می شویم و پیرامون آن حرف می زنیم. پس از پایان هر فصل نیز تمارینی انجام می دهیم که کامل کننده مطالب هر فصل است و مانند آبی است که برای سفت شدن سیمان مطالب روی آن ها می ریزیم.

ما در پایان دوره مهارت اعجاب انگیز مدیریت زمان را یاد گرفته ایم.

سر فصل های دوره:

در این دوره پیش رو داریم:

 

۱_ روانشناسی مدیریت زمان

۲_ هدفگذاری

۳_ برنامه ریزی و سازماندهی

۴_ اولویت بندی

۵_ انجام دادن

۶_ کارهای چند قسمتی

۷_ صرفه جویی در زمان

۸_ مقابله با تنبلی

۹_ ادامه دادن

۱۰_ مدیریت ارتباطات

۱۱_ مدیریت زمان و فروشندگان

۱۲_ فلسفه مدیریت زمان

 

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

عزیزان توجه داشته باشید که مدیریت زمان یک مهارت است و مهارت به دست آوردنی می باشد. مدیریت زمان مهارتی است که تمام بزرگانت دنیا در آن حرفه ای هستند. پس باید توجه داشته باشیم که مدیریت زمان برای همه لازم است و یک مهارت کاملا اضطراری برای زندگی است. هنوز جایی ندیدم که کسی بگوید من نیازی به مدیریت زمان ندارم. ما از وقتی وارد دبیرستان می شویم با برنامه ریزی کردن برای کنکور تا حدودی با مدیریت زمان آشنا می شویم. اما این فقط بخشی از ماجرا است.

 

وقتی شما وارد زندگی حرفه ای می شوید متوجه حفرات بیشتری در زندگی خواهید شد که باید آن هارا پر کنید و برای پر کردنشان نیاز به زمان دارید و اینجاست که مهارت مدیریت زمان به کمک شما می آید و سیستم زندگی شمارا تحت تاثیر قرار می دهد.

پس این دوره می تواند برای افراد ۱۵ تا ۱۰۰ ساله مناسب باشد.

 

این دوره برای چه کسانی مناسب نیست؟

شرکت در این دوره را برای کسانی که برای تغییر کردن و آموزش دیدن احترامی قائل نیستند توصیه نمی کنم چون باعث سر خوردگی شما در پایان دوره خواهد شد. همچنین اگر در امر آموزش دنبال توجیه مالی هستید باز هم شرکت در این دوره را به شما توصیه نمی کنم.

فقط اگر دنبال بهتر شدن ،تغییر و بهبود شرایط زندگی خود هستید جای شما دقیقا همینجا است.

 

عضویت در امیرعلی نیوز

با عضویت در امیرعلی نیوز از همه چیمون با خبر باش...